Zespół Kancelarii

Specjalizujemy się w prawie nieruchomości, dzięki czemu znamy ten rynek od strony prawnej, jak również biznesowej. Współpracujemy z ekspertami, którzy zajmują się technicznymi i finansowymi aspektami branży, co pozwala Kancelarii na świadczenie kompleksowych usług prawnych dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Poza zespołem prawników, do stałych współpracowników Kancelarii należą: geodeta, rzeczoznawca majątkowy, architekt, urbanista, kierownik budowy oraz specjalista do spraw środowiskowych.

Jakub Al-Shaick
Adwokat, właściciel Kancelarii
531 735 280

Zajmuję się problemami prawnymi dotyczącymi nieruchomości. Specjalizuję się w konkretnych obszarach prawa i rynku nieruchomości, dzięki czemu jestem w stanie zapewnić specjalistyczne usługi prawne obejmujące te dziedziny.

W sprawach prostych stosuję sprawdzone rozwiązania, a w przypadkach niestandardowych unikam schematów, aby skutecznie rozwiązać powstałe problemy.

Skupiam się na dostarczaniu konkretnych rozwiązań, które są gotowe do zastosowania w praktyce.

Poszczególne specjalizacje Kancelarii znajdziesz w zakładce USŁUGI PRAWNE.

Czytaj więcej
Sławomir Sawicki
Prawnik

Specjalizacja: nieruchomości rolne, odrolnienie nieruchomości, proces inwestycyjno-budowlany, podziały nieruchomości, zagospodarowanie nieruchomości, pozwolenia na budowę, audyt i regulowanie stanów prawnych nieruchomości.

Jestem prawnikiem z wieloletnim stażem zawodowym w dziedzinie nieruchomości. Posiadam także wykształcenie i doświadczenie w geodezji, urbanistyce, architekturze i wycenie nieruchomości. Dysponuję również licencją pośrednika i zarządcy. Jestem autorem artykułów naukowych, publikacji i wystąpień o tematyce prawa i rynku nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w warszawskich kancelariach prawnych oraz w spółce będącej największą grupą finansową w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, w której odpowiadałem za regulacje stanów prawnych nieruchomości.

Czytaj więcej
Jakub Kopeć
Aplikant adwokacki

Specjalizacja: audyt stanu prawnego nieruchomości, inwestycje deweloperskie, procesy sądowe, umowy z zakresu prawa nieruchomości.

Specjalizuję się w doradztwie prawnym z zakresu obrotu nieruchomościami, realizacji procesu inwestycyjno-budowlanego i planowania przestrzennego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłem zarówno w największych, jak i mniejszych kancelariach specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz podmiotów gospodarczych z szeroko rozumianej branży nieruchomości.

Czytaj więcej
Patrycja Rojecka
Młodszy Prawnik

Specjalizacja: najem nieruchomości, inwestycje deweloperskie, spółki, windykacja.

Od początku kariery zawodowej związana jestem z prawem cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów. Posiadam szerokie doświadczenie z zakresu windykacji wierzytelności.

W codziennej praktyce zajmuję się między innymi sprawami związanymi:

  • ze sporządzaniem i opiniowaniem różnego rodzaju umów dotyczących nieruchomości, takich jak umowy deweloperskie, rezerwacyjne, umowy przedwstępne oraz umowy sprzedaży nieruchomości, umowy najmu lokali użytkowych oraz mieszkalnych, umowy o podział do korzystania z nieruchomości wspólnej, umowy o roboty budowlane itp.
Czytaj więcej
Maciej Teodorczyk
Aplikant adwokacki

Specjalizacja: audyt stanu prawnego nieruchomości, inwestycje deweloperskie, umowy z zakresu prawa nieruchomości.

Doświadczenie zdobywałem w międzynarodowej kancelarii prawnej i dziale prawnym jednego z największych przedsiębiorstw chemicznych.

W dotychczasowej praktyce zawodowej zajmowałem się m.in.:

  • reprezentowaniem zarówno kupujących, jak i sprzedających, w transakcjach nieruchomości typu asset deal i share deal,
  • przeprowadzaniem badań due diligence nieruchomości,
  • doradztwem na rzecz polskich i zagranicznych klientów w sprawach realizacji inwestycji mieszkaniowych, biurowych, magazynowych i hotelarskich,
Czytaj więcej
Sandra Łoniewska
Kierownik biura

W Kancelarii odpowiadam za sferę administracyjną. Dokładam wszelkich starań, aby obszar związany z organizacją pracy całego biura Kancelarii oraz przepływem informacji i dokumentów był prawidłowy i spójny.

Zdobyte do tej pory doświadczenie w pracy w kancelariach pozwala mi na właściwe zadbanie o sprawny obieg korespondencji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Zajmuję się również weryfikacją stanu spraw poprzez kontakt z sądami, urzędami oraz kontrahentami Kancelarii.

Dbam o dobrą atmosferę pracy oraz wizerunek Kancelarii.

Czytaj więcej
Zapraszam do kontaktu
Kontakt